Operátor/Montážnik (Bratislava) - aj pre ženy, plat: cca 1200 € brutto, 7,30 € stravné, možnosť ubytovania

JOBS Temporary Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiaczáklad 1000 € + prémie (100 €) + zmenové príplatky; priemerná mzda = cca 1200 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nepásová výroba
- práca vhodná pre kandidátov, aj bez predošlých skúseností vo výrobe
- miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves

- jednoduché montážne práce v oblasti výroby komponentov, obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality

- práca na 8- hodinové zmeny (3-zmenná prevádzka)

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.

- nástupný plat spolu s príplatkami = cca 1200 Eur brutto
- stravné = 7,30 €/deň
- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť kariérneho rastu
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti z oblasti automobilovej výroby

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať kandidátov ohľadom pohovoru a nástupu do práce budeme čo najskôr.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci

JOBS Temporary Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4595520  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac