Reagujte bez životopisu

Operátor výroby - Nitra (aj pre ženy) - od 1100 - 1150 Eur brutto + 6,40 € gastrolístky + doprava z Nitry zdarma

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď / dohodou
911 - 1 150 EUR/mesiaczáklad 911 € + prémie (60 €) + zmenové príplatky, priemerná nástupná mzda = od 1100 - 1150 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností, s garanciou prechodu za kmeňového zamestnanca
- nenáročné montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov
- práca na 8-hodinové zmeny: 3-zmenny režim

Termín nástupu: ihneď / dohodou

Miesto výkonu práce: spoločnosť Grupo Antolin, Nitra, Dolné hony (priemyselný park)

Zabezpečená bezplatná doprava z Nitry.

- nástupný plat s príplatkami: od 1100 - 1150 € brutto + 6,40 € gastrolístky
- možnosť postupu do vyššej platovej triedy, možnosť kariérneho rastu
- po prechode do kmeňa nárok na 13.plat
- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať vybraných kandidátov ohľadom pohovoru a nástupu do práce budeme čo najskôr.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- seriózny prístup
- tímová hra

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4480643  Dátum zverejnenia: 4.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 911 EUR/mesiac