Zmenový údržbár (automotive)

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 350 - 1 600 EUR/mesiaczáklad 1350 € + prémie (100 €) + zmenové príplatky priemerný plat: 1500 - 1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opravy elektrotechnických, pneumatických, hydraulických systémov
- práca s technickou dokumentáciou (elektro výkresy, e-plány a pod.)
- preventívna údržba zariadení
- oprava náhradných dielov
- odstraňovanie závad na výrobných zariadeniach
- optimalizácia výrobných zariadení

- 3-zmenný alebo 4-zmenný režim (8-hod. zmeny)

- 13. a 14. plat
- dlhodobá a stabilná práca v spoločnosti z oblasti automobilovej výroby
- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť rastu

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- prax na obdobnej pozícii, ideálne v rámci automobilového priemyslu (údržba strojov a zariadení)
- samostatnosť, zodpovednosť
- ochota vzdelávať sa
- orientácia v technickej dokumentácií
- platná vyhláška §21

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4164396  Dátum zverejnenia: 19.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac