Operátor/Montážnik (aj pre ženy) - plat od 1000 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat (+ možnosť ubytovania)

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiac750 € + prémie (175 €) + príplatky + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nepásová výroba
- miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves
- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností vo výrobe
- jednoduché montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov, obsluha strojov a zariadení, kontrola kvality
- práca na 8- hodinové zmeny (predovšetkým 3-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou (nástupy máme individuálne, podľa dohody)

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.

- platové ohodnotenie s príplatkami = mesačne od 1000 Eur brutto pri 3-zmennom režime
- stravné = 4,00 € gastrolístky
- 13. + 14. plat

- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť kariérneho rastu

- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosím zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať vybraných kandidátov ohľadom pohovoru budeme čo najskôr.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3803220  Dátum zverejnenia: 5.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiac750 € + prémie (175 €) + príplatky + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat