Zámočník/pomocný zámočník- montážnik

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď (dohodou)
Mzdové podmienky (brutto)
1200 brutto nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v kovovýrobe. Výrobnú produkciu tvoria najmä výrobky a komponenty, kovočasti pre stavebný a strojársky priemysel
- delenie hutného materiálu
- príprava na zváranie, montážne práce, natieranie
- práca v malom kolektíve
- pracovný čas: po- štv: 7.00- 16.00, piatok 7.00- 12.00
- termín nástupu: podľa dohody/ihneď
- ubytovanie zadarmo

- zaujímavé platové ohodnotenie: 1200 Eur bruto
- dlhodobá práca
- možnosť nadčasov
- priateľský kolektív

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Výrobnú produkciu tvoria najmä výrobky a komponenty, kovočasti pre stavebný a strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezkonfliktný pracovník

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3542244  Dátum zverejnenia: 19.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 brutto nástupný plat