Operátor výroby - aj pre ženy - nástupný plat: 1000 až 1100 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat (+ možnosť ubytovania)

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
750/810 € + prémie + priplatky + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Bratislava - Devínska Nová Ves

- práca vhodná pre mužov aj ženy, aj bez predošlých skúseností !!!

- nepásová výroba

- jednoduché, nenáročné montážne práce v oblasti výroby komponentov do automobilov

- práca na 8- hodinové zmeny (2-zmenná, alebo 3-zmenná, alebo 4-zmenná prevádzka)

Termín nástupu: ihneď, alebo dohodou (nástupy máme denne, individuálne podľa dohody)

Ubytovanie v blízkosti miesta práce Vám vieme zabezpečiť.

- platové ohodnotenie s príplatkami: 1000 až 1100 € brutto + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat

- pravidelné navyšovanie platového ohodnotenia - postupy do vyšších platových tried, možnosť kariérneho rastu

- dlhodobá a stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti v oblasti automobilovej výroby

- ďalšie benefity:
*13. + 14. plat
*bezplatné očkovanie proti chrípke
*vianočný prezenčný balík
*spoločenské akcie ako športové hry (aj pre rodinných príslušníkov) a vianočný večierok
*celoročné kurzy anglického, nemeckého, alebo španielskeho jazyka hradené spoločnosťou
*odborné kurzy podľa profesijných potrieb zamestnanca
*1x ročne vitamíny počas chrípkového / jesenného / obdobia

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila, prosíme zašlite nám Váš životopis. Následne Vás budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť z oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovitosť, zručnosť
- zodpovednosť
- seriózny prístup k práci

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3463803  Dátum zverejnenia: 5.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750/810 € + prémie + priplatky + 4,00 € gastrolístky + 13. a 14. plat