Java 8 Developer

JOBS Personnel Services, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou bude návrh, vývoj a následná implementácia aplikácií v jazyku Java. Pracuje sa na celkom cykle SW riešenia na úrovni frontend aj backend časti.

- vývoj modulov wewbových aplikácií, alebo aplikácie poskytujúcich webové služby
- testovanie a ladenie vlastného kódu
- riešenie bugov a priebežná údržba aplikácie
- používanie technológie: Java 8, Spring Boot, Maven, Webpack, Solr, Docker
spôsob vývoja: Jenkins, Git, Jira

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v mladom kolektíve vedenom skúseným seniormi
- možnosť postupu ak na to máte
- pružná pracovná doba

Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email:
[email protected]
Uveďte aj:
- možný dátum nástupu,
- očakávaný nástupný plat btto

Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí v oblasti zákazkového vývoja informačných systémov pre zákazníkov z rôznych oblastí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
NODE.JS - Pokročilý

Znalosť a skúsenosti:
- Java SE pokročilý
- Java EE
- Spring Framework
- výhodou znalosť Linux s ohľadom na deplymont aplikacii
- výhodou skúsenosť s návrhom architektúry - UML /Class, ERD, Component/

Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme a dobré komunikačné schopnosti
Schopnosť sústrediť sa na detaily a pozorne vnímať požiadavky

Jobs Personnel Services je personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu na základe povolenia na sprostredkovania práce a povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3321925  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou