Zdravotní sestra/ zdravotnický asistent

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Německo, Zahraničí - ostatní

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nově postavené, menší nemocnice v Německu, (10 km od českých hranic-Železná Ruda), poskytující prvotřídní léčbu, hledáme zdravotní sestru nebo zdravotnickou asistentku se zájmem o poznání nového prostředí a zlepšení němčiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Skvělé platové podmínky, pomoc při přemístění a při pohovoru. Vyřízení veškeré dokumentace. Možnost naučit se plynule němčinu.

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV nejlépe v německém (popř. českém) jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Menší nemocnice poskytující prvotřídní péči o pacienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3243868  Dátum zverejnenia: 15.11.2017