Lekár pre záchrannú službu v Čechách-plat 3000 EUR - 5000 EUR

Jobs Group, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Stredočeský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
3000 EUR- 5000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mnohých miest v okolí Prahy, hľadáme lekára so špecializáciou v oboroch: ARO, anestéziológia, chirurgia, interna, alebo s aspoň ukončeným základným kmeňom. Podľa praxe a odpracovaných hodín ponúkame plat medzi cca 3000 EUR- 5000 EUR. Možnosť zabezpečiť ubytovanie.
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Vyhledáváme vhodné kandidáty z oblasti zdravotnictví pro různé, jak státní, tak soukromé organizace.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Personální agentura

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze, ale specializuje se také na Střední, Jižní Čechy, oblast Vysočiny a některé země EU, především Rakousko a Německo. Činnost společnosti se zaměřuje především na oblast dopravy a zdravotnictví. Pro naše zákazníky jsme skutečným partnerem, který pomáhá řešit potřeby a problémy v daných odvětvích.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3230791  Dátum zverejnenia: 1.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 EUR- 5000 EUR