Zdravotní sestra/ zdravotnický asistent

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do jedné z nejlepších nemocnic v Praze, přijmeme zdravotní sestru nebo zdravotnickou asistentku/ laboranta. Nabízíme možnost pracovat na jednom z nejlepších pracovišť v České republice. Na jedné z klinik je možnost pracovat na ambulanci. Ambulance je však pouze pro zdravotní sestry. Můžete si zvolit i oddělení, na kterém budete chtít pracovat. Vyjednali jsme nadstandardní podmínky ohledně platu a ostatních benefitů, včetně ubytování.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práce je vhodná i pro absolventky, které se chtějí dále zdarma vzdělávat a získat například specializaci. Máte zde příležitost pracovat na jednom z nejmodernějších pracovišť ve střední Evropě a můžete vidět použití nejnovějších postupů v moderní medicíně.Možnost využít školku a dotované ubytování.

Informace o náboru

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, nebo zavolejte pro domluvení schůzky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zdravotnické zařízení. Nemocnice-klinika.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání v oblasti zdravotnictví.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Markova 594/10
158 00 Praha 5
ID: 2724028   Dátum zverejnenia: 15.11.2017