Vedoucí týmu - vývoj SW + Embedded SW / HW (45 - 55.000 Kč) (Ref. č.: 2069)

Tuzemská zavedená společnost s téměř 25-ti letou historií hledá vhodného uchazeče do nové firemní role "Vedoucí týmu". V této roli budeš působit zejména jako manažer, kouč a projektový vedoucí. Přestože je tato role "neprogramátorská", pokud budeš mít chuť, čas a znalosti, můžeš přiložit ruku k dílu. Máme vlastní portfolio produktů, které rozšiřujeme a inovujeme a na výsledek si lze šáhnout. SW tým využívá aktuálně celou řadu technologií - Java SE, Java EE pro webové a embedded aplikace, JavaFX pro Raspberry PI, C pro AVR, Visual Basic, C#, Linux (Ubuntu, CentOS), MySQL a další + různé frameworky.

Náplň práce:

  • vedení menšího vývojového týmu
  • zajištění technického rozvoje týmu
  • příprava zadání pro programátory
  • plánování práce, vedení porad
  • distribuce úkolů, kontrola plnění úkolů a termínů
  • vedení projektů z PM pohledu
  • vedení projektové/vývojové dokumentace - řízení kvality podle ISO (change management, SW configuration management)
  • rozpočet na fungování a rozvoj týmu
  • zajištění lidských zdrojů, vedení pohovorů

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ v IT nebo relevantním
  • zkušenosti s vývojem SW (Java, C/C++, C#, VB, Embedded C) - nemusí být aktuální
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • schopnost organizovat práci menšímu týmu
  • zkušenosti v oblasti projektového vedení
  • schopnost zajistit si lidské zdroje, vést pohovor
  • osobnostní vyzrálost
  • angličtina - min. pasivní znalost AJ
  • výhodou - znalost vývoje podle ISO norem, change management, SCM
  • výhodou - ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i pro soukromé využití
  • plně hrazené stravenky, á 100 kč
  • klidnější pracoviště a volnější organizace
  • pružná pracovní doba, vlastní organizace práce a času
  • prostředí domácí rodinné firmy - kuchyňka, šatna, sprcha
  • pracovní vybavení dle preferencí (2 monitory, NTB a PC)
  • homeoffice - výjimečně, potřeba být týmu k ruce
  • možnost využít firemní auto pro osobní účely
  • dojezdnost v rámci IDS
  • místo výkonu práce: Brno-západ
  • lokalita: Brno-venkov

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu d.chvastek@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.