Senior FPGA / VHDL Engineer - Xilinx, PCIe, IP (35 - 50.000 Kč) (Ref. č.: 2063)

!!! Exkluzivní nabídka do R&D - dynamická společnost se zákazníky na všech kontinentech a zvučných jmen, jako je Google nebo NYSE, rozšiřuje svůj tým o vývojáře komunikačních zařízení pro oblast počítačových sítí. Naše činnost je úzce spjata s prestižními R&D pracovištěmi a patříme mezi rychle roustoucí společnosti. Nabízíme Ti jedinečnou příležitost stát se členem týmu vývojářů leading-edge řešení vysokorychlostních datových zařízení na nejvýkonnějších FPGA platformách. Neváhej a nastup do vlaku směrem kariéra v R&D na pozici Senior FPGA / VHDL Engineer.

Náplň práce:

  • vývoj HW řešení pro platformu FPGA / Xilinx - Xilinx Virtex 7, UltraScale
  • vývoj testovacích scénářů a jiných utilit pod OS Linux
  • práce s technologiemi PCI express, Ethernet + TCP/IP
  • návrh a optimalizace algoritmů pro zpracování komunikace
  • koordinace dílčích části vývoje
  • plánování jednotlivých aktivit ve vývoji
  • provádění test benchů
  • různé úrovně testování (systémové, simulace, performance)
  • občasné služební cesty (workshop, zákazník)
  • komunikace s kolegy v týmu

Požadujeme:

  • VŠ v oboru elektrotechnika, ICT nebo relevantní
  • pevné základy digitální techniky (logika, sekvenční a kombinační obvody, stav. automaty, hodinové domény)
  • zkušenosti s vývojem aplikací ve VHDL pro FPGA
  • znalost nástrojů Xilinx Vivado, ModelSim, ISE
  • zkušenosti s debuggováním pomocí Chipscope
  • angličtina - schopnost technické komunikace s kolegou, zákazníkem
  • výhodou - CCNA nebo obecně pevné základy sítí
  • výhodou - znalost SystemVerilog
  • výhodou - předchozí zkušenost nebo zájem o technické vedení juniorů
  • výhodou - zkušenosti se skriptováním (Makefile, PERL, Python, Bash)
  • výhodou - uživatelská znalost OS Linux

Nabízíme:

  • zajímavé ohodnocení + prémie
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • příležitostný homeoffice, zdravotní volno
  • stravenky
  • výhodné peněžní půjčky
  • možnost podpory vlastních projektů
  • firemní akce
  • mobilní firemní tarif
  • příležitost cestovat k zákazníkovi po celém světě
  • kultůra dynamické společnosti, mladý tým
  • možnost využití firemní 3D tiskárny
  • lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu d.chvastek@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.