Business Controller | stabilná mediálna spoločnosť

Jobs by EBCG

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou dynamického tímu v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom odvetví. Rozvíjajte svoje zručnosti v oblasti financií, auditu a kontrolingu, a to v prostredí, ktoré oceňuje inováciu a efektivitu.

Popis pozície:
- Analýza finančných výkazov, P&L, cash flow a iných dôležitých finančných dokumentov.
- Príprava finančných reportov a projekcií.
- Spolupráca na internom posune medzi oddeleniami.
- Práca s externými auditorami (KPMG) a optimalizácia reportingu.
- Automatizácia procesov reportingu a optimalizácia nákladov.
- Správa nakladového strediska z finančného hľadiska.
- Účasť na externom financovaní a správa externých investícií.
- Rozpočtovanie a sledovanie rozpočtov.

Kľúčové zodpovednosti:
- Zostavovanie a analýza finančných vykazov a cash flow.
- Vytváranie finančných modelov a projekcií (Ebidta forecast, balance forecast).
- Nastavovanie a správa reportingu a finančných forecastov.
- Spolupráca s bankami a správa dat v rámci firmy.
- Práca s tabuľkovými kalkuláciami a ekonomickými vzťahmi.
- Spolupráca s inými oddeleniami a otvorenosť voči novým nápadom.
- Zjednodušovanie a automatizácia reportingu.
- Úzka spolupráca s riaditeľmi usekov a sledovanie Ebidta.

- Konkurenčné platové ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba s možnosťou práce z domu.
- Úzka spolupráca s riaditeľmi významnej spoločnosti a možnosť profesijného rastu.
- Práca v nekorporátnom prostredí s dôrazom na inováciu.
- Možnosť účasti na potrebných školeniach.
- Silná tímová kultúra.
- Stabilná pozícia v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Príležitosť pracovať na zaujímavých projektoch s využitím najnovších technológií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

- Minimálne 2 rokov praxe na podobnej pozícii
- Skúsenosti z práce v jednej zo spoločností Big4 sú výhodou, ale nie podmienkou.
- Pokročilé zručnosti v práci s Excelom
- Skúsenosť s finančným modelovaním a projekciami.
- Schopnosť zvládať vysoké pracovné tempo a tlak.
- Silná osobnosť s analytickým myslením.
- Otvorenosť voči spolupráci a inováciám.
- Skúsenosti so systémom Helios sú výhodou.

Jobs.
We curate a wealth of job opportunities from our clients and often receive inquiries about potential openings. This led us to establish an exclusive, confidential matchmaking portal tailored to C-level EBCG clients and conference communities we serve. To learn more, visit www.jobs.ebcg.com

Conferences.
The source of leads for the matchmaking job portal come from our own B2B networking events. Nothing beats the experience meeting people, to gain inspiration, to lean, and to do business. Our events range between 100-300 people to ensure the best networking opportunities for all C-level attendees. To learn more, visit www.ceoforum.sk or www.cfoforum.sk or www.pharmappm.com or www.chemtoolbox.com and many others.

Trainings.
Imagine there is an employee training and everyone wants to go. That’s sound almost too good, it’s true. We create innovative experiences that employees of our clients remember fondly. We focus on AI, Healthcare, Finance, Controlling, Sales and Leadership topics. To learn more, visit our corporate homepage www.ebcg.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Lovas
E-mail: poslať životopis
ID: 4800096  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac