Montáž hlásičov pre protipožiarne zariadenia - sprinklere v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
13,95 EUR/hod.hradené ubytovanie, vianočné a dovolenkové prémie, diéty 24€/deň v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom ihneď alebo dohodou hľadáme troch elektromontérov na montáž hlásičov protipožiarnych systémov (sprinklerov) v Nemecku. Pracovať môžete na turnusy 3+1 (práca aj v sobotu), alebo ako pendler od pondelku do piatku. Montáž požiarnych hlásičov podľa elektrickej schémy. Je potrebná platná vyhláška. Nutnosť znalosti nemeckého jazyka v rámci pracovnej náplne.

práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku - nemecká pracovná zmluva
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- turnusová práca (dĺžka závisí na dohode), alebo pendlovanie
- asistencia slovenského a českého koordinátora aj počas víkendov
- vianočné aj dovolenkové prémie
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku!
- možnosť poberania nemeckých detských prídavkov
- vybavenie pracovnými ochrannými prostriedkami
- vybavenie pracovným náradím
- po zapracovaní možnosť služobného vozidla

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám môžete poslať na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

montážne práce, elektromonáže

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax ako elektromontér, platná vyhláška
- znalosť nemeckého jazyka, nutnosť dohovoriť sa na stavbe ohľadne práce
- samostatná práca, zodpovednosť a spoľahlivosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4178478  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,95 EUR/hod.