Elektrikár a montér fotovoltaických panelov

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Od 2 580 EUR/mesiacdiéty vo výške 26€ v čistom za deň, hradené ubytovanie, príspevok na dopravu 0,12€/km od miesta bydliska, 13 a 14 plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektromontérov, elektrikárov na elektromontážne práce a montáž fotovoltiackých komponentov v Rakúsku.
- kompletné stavebné elektroinštalačné práce v novostavbách a prestavbách
- ťahanie káblov, zapájanie vypínačov, zásuviek, svietidiel, dymových senzorov atď.
- práca podľa elektrotechnickej dokumentácie v nemeckom jazyku!!
- montáž a zapájanie rozvodných skríň, výstavba akumulátorov na ukladanie elektrickej energie, a výstavba elektrických nabíjacích staníc
- montáž a zapájanie fotovoltaických komponentov, vykonávanie opráv a výmeny poškodených komponentov
- parametrovanie komponentov a ich spúšťanie do prevádzky

- práca na hlavný pracovný pomer v Rakúsku
- individuálne platové podmienky podľa skúseností
- cestovné náklady preplácané od miesta bydliska vo výške 0,12€/km
- denné diéty vo výške 26€/deň/netto
- 13 ty a 14 ty plat
- práca na rakúsku pracovnú zmluvu na HPP
- platená dovolenka
- príplatky za sviatky
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa rakúskych zákonov
- hradené ubytovanie
- pracovné oblečenie a náradie

Zašlite nám svoj životopis a certifikát na [email protected], alebo nás kontaktujte telefonicky na uvedených číslach a my si s Vami dohodneme osobný pohovor

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromontáže

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

ukončené vzdelanie v obore
potrebné vedieť sa dohovoriť v nemeckom jazyku ohľadne práce ,,baudeutsch"
viete pracovať samostatne, ste spoľahlivý a dochvíľny

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4046059  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 580 EUR/mesiac