Logo JobRoxx GmbH

Montáže v Nemecku- regále, sprinklere -zabezpečené zaškolenie

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 980 EUR/mesiacdenné diéty vo výške 24€/netto, hradené ubytovanie, vianočné a dovolenkové prémie, firemné auto, individuálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre montérov regálov a konštrukcií, ako aj stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov v Nemecku - jednotlivcov aj dvojice.
Zaškolenie na montáž sprinklerov ( v dĺžke 3 dni) je možné absolvovať na Slovensku ( ubytovanie zabezpečené), požadujeme skúsenosti v montážnymi prácami a schopnosť práce vo výškach.
Výhodou sú skúsenosti s ovládaním pracovných plošín.
Aspoň jeden z dvojice sa musí vedieť dohodnúť na stavbe po nemecky.
Pracuje sa na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva.

Nástupné mzdové podmienky od 2980€, ( Podľa skúseností, šikovnosti a ovládania nemeckého jazyka), k tomu platené ubytovanie
Vianočné a dovolenkové prémie

Po skončení skúšobnej lehoty možnosť zvýšenia platu ako aj poskytnutie firemného vozidla!!!

- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- kvalitné pracovné oblečenie
- profesionálne pracovné náradie
- možnosť firemného auta po zapracovaní
- turnusová práca (dĺžka závisí na dohode). Väčšinou sa pracuje 3+1, alebo 10+4
- asistencia ochotných slovenských a českých koordinátorov aj počas víkendov
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku!
- možnosť poberania nemeckých detských prídavkov ( 250€ na dieťa)

Informácie o výberovom konaní

Životopis nám môžete poslať na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inštalatér, montér, zámočník,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- prax ako inštalatér alebo zámočník alebo montér konštrukcii
- znalosť nemeckého jazyka, potrebujete sa dohovoriť na stavbe ohľadne práce, aspoň jeden z dvojice
- samostatná práca, zodpovednosť a spoľahlivosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3468512  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 980 EUR/mesiac