3D Merací technik - Nemecko - Zella Mehlis

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
nástupný plat od 11,83,-€/hod. brutto, príplatky od 6,5,-€/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti ako 3D Merací technik? Tak hľadáme práve teba.

Náplň práce:
- Vykonávanie 3D meraní potrebných pre výrobu podľa výkresovej dokumentácie
- Spracovanie údajov o výsledkoch merania
- Analyzovanie zistených údajov o výsledkoch merania
- Vypracovanie reportov nadriadenému
- Denná komunikácia s nemeckým nadriadeným

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ?
- prác na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- nástupné platové podmienky od 11,83,-€/hod. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu od 6,5,-€/hod. netto
- stabilné pracovné miesto na jednom mieste - Nemecko - Zella Mehlis
- pomoc pri hľadaní ubytovania

ČO POŽADUJEME MY:
- skúsenosti s meracími zariadeniami
- prax s 3D meracími zariadeniami
- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka potrebná, denná komunikácia s nemeckými kolegami
- ochota dlhodobejšie pracovať na jednom mieste

- nástupné platové podmienky od 11,83,-€/hod. brutto, po 3 mesiacoch zvýšenie platu

Zaujala ťa naša pracovná ponuka? Tak neváhaj a pošli svoj životopis v nemeckom jazyku a súhlas na spracovanie osobných údajov na e-mail: [email protected]

Vybraní uchádzači budú kontaktovaný telefonicky. Pracovný pohovor sa uskutoční priamo na dielni v Nemecku - mesto Zella Mehlis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3406382  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 11,83,-€/hod. brutto, príplatky od 6,5,-€/hod.netto