CNC Obrábač kovov -frézar, sústružník - Nemecko- Zella Mehlis

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat od 11,00-€/hod. brutto, ubytovanie zadarmo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zákazníka hľadáme obrábačov kovov, ktorí majú skúsenosti s prácami aspoň na jednom z týchto strojov - CNC sústružník so skúsenosťami s programovanín Heidenhain, CNC frézar na 5 osových frézach a skúsenosťami s programovaním Heidenhain.

Pracuje sa v Nemecku mesto Zella Mehlis, práca na dielni. Prevádzka je 3 smenná. Pozícia je vhodná pre záujemcov, ktorí majú záujem trvalo pracovať na jednom mieste s voľbou presťahovania sa do Nemecka. Po 6 mesiacoch budete prebraný do zamestnaneckého pomeru ako kmeňový zamestnanec nemeckej firmy.

Požadujeme:
- prax na danej pracovnej pozícií
- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý, aby ste sa vedeli dohovoriť na dielni ohľadom práce
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

PONÚKAME VÁM:
- prácu na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- dlhodobá práca na jednom pracovnom mieste
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- pomoc pri vybavení detských prídavkov
- nástupné platové podmienky od 11,00€/hod. brutto
- odmeny za dochádzku
- ubytovanie zadarmo
- stabilná práca na jednom mieste - mesto Zella Mehlis

Zaujala Vás naša ponuka práce? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov na e-mail: [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Pracovný pohovor sa uskutoční priamo na dielni v Nemecku - Zella Mehlis.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni mierne pokročilý, aby ste sa vedeli dohovoriť na dielni ohľadne práce
- ochota pracovať dlhodobejšie na jednom mieste, ochota presťahovať sa do Nemecka

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3406318  Dátum zverejnenia: 24.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 11,00-€/hod. brutto, ubytovanie zadarmo