Stavební montéri - montáž sprinklerov - Nemecko

JobRoxx GmbH

, Česko, Nemecko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Púchov, okres Trenčín, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Brno - město, Hodonín, Znojmo, Cheb, Karlovy Vary, Hradec Králové, Frýdek - Místek, Opava, Ostrava, Ústí nad Labem, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,5,-€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebných montérov na stavebné montážne práce v Nemecku. Montujú sa stabilné hasiace potrubia-sprinklere.
Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- nástupné platové podmienky od 10,13 do 11,-,-€/hod. brutto (závisí podľa toho, či máš už s danou prácou skúsenosti)
- príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,50,-€/hod. netto ALEBO ubytovanie hradené (zamestnanec si môže vybrať, či dostane príplatky ku každej odpracovanej hodine alebo firma bude hradiť ubytovanie)
- pracovné oblečenie
- v prípade potreby zálohy každý týždeň
- možnosť zaučenia
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Väčšinou sa pracuje vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z Vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- asistencia českého koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy

Pošli svoj životopis ešte dnes na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

ČO POŽADUJEME:
- výhodou prax s montážou stabilných hasiacích potrubí - sprinklerov (od toho sa odvíja aj tvoja hodinová mzda), prípadne s inými stavebnými montážnymi prácami napr. inštalatér, vzduchotechnika, potrubia atď.
- aby si sa vedel dohovoriť na stavbe nemecky
- vlastné auto - výhodou
- samostatnosť
- schopnosť pracovať aj vo výškach
- prax ako stavebný montér, inštalatér, potrubár (prax s montážou potrubí veľkou výhodou)
- znalosť nemeckého jazyka, aby si sa vedel dohovoriť ohľadne práce na stavbe
- vlastné auto

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko

Kontakt

ID: 3291802   Dátum zverejnenia: 17.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,5,-€/netto