Stavební montéri - montáž sprinklerov - Nemecko

JobRoxx GmbH

Bratislavský kraj, Senec, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Česká republika, Stredočeský kraj, Juhočeský kraj, Plzenský kraj, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Ústecký kraj, Ústí nad Labem, Královohradecký kraj, Hradec Králové, Pardubický kraj, Juhomoravský kraj, Brno - město, Hodonín, Znojmo, Zlínsky kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Frýdek - Místek, Opava, Ostrava, Nemecko
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,5,-€/netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme stavebných montérov na stavebné montážne práce v Nemecku. Montujú sa stabilné hasiace potrubia-sprinklere.
Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- nástupné platové podmienky od 10,13 do 11,-,-€/hod. brutto (závisí podľa toho, či máš už s danou prácou skúsenosti)
- príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,50,-€/hod. netto ALEBO ubytovanie hradené (zamestnanec si môže vybrať, či dostane príplatky ku každej odpracovanej hodine alebo firma bude hradiť ubytovanie)
- pracovné oblečenie
- v prípade potreby zálohy každý týždeň
- možnosť zaučenia
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Väčšinou sa pracuje vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z Vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- asistencia českého koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy

Pošli svoj životopis ešte dnes na e-mail: job@k2bpersonal.cz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

ČO POŽADUJEME:
- výhodou prax s montážou stabilných hasiacích potrubí - sprinklerov (od toho sa odvíja aj tvoja hodinová mzda), prípadne s inými stavebnými montážnymi prácami napr. inštalatér, vzduchotechnika, potrubia atď.
- aby si sa vedel dohovoriť na stavbe nemecky
- vlastné auto - výhodou
- samostatnosť
- schopnosť pracovať aj vo výškach
- prax ako stavebný montér, inštalatér, potrubár (prax s montážou potrubí veľkou výhodou)
- znalosť nemeckého jazyka, aby si sa vedel dohovoriť ohľadne práce na stavbe
- vlastné auto

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Schlehdornweg 3
37120 Bovenden
Nemecko

Kontakt

ID: 3291802   Dátum zverejnenia: 17.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 10,13 do 11,-€/hod. brutto, k tomu príplatky ku každej odpracovanej hodine vo výške od 6 do 7,5,-€/netto