CNC frézar - Nemecko

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
11,50,-€/hod. brutto, diéty 7,50-€/hod. netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme CNC frézarov, ktorí ovládajú 5 osé frézy, pracuje sa na mašine DMG, programovanie a ovládanie systému HEIDENHAIM (530 alebo 420), výroba súčiastok. Zamestnanec musí ovládať aj programovanie, nie len obsluhovanie.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva.

Nástupné platové podmienky: 11,50,-€/hod. brutto /po zapracovaní možnosť zvýšenia mzdy/

Príplatky: ku každej odpracovanej hodine máte diéty 7,50,-€/hod. netto

Miesto výkonu práce: Zella Mehlis /pri Erfurte/

Doprava: individuálna
Ubytovanie: zabezpečené firmou, zamestnanec si hradí sám

- hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- pracovné oblečenie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite životopis na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- prax ako frézar CNC 5 osé frézy
- obsluhovanie a programovanie Heidenheim (530 alebo 420)
- znalosť nemeckého alebo anglického jazyka min. na mierne pokročilej úrovni (aby ste sa vedeli dohovoriť ohľadne práce)
- samostatnosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3288137  Dátum zverejnenia: 16.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,50,-€/hod. brutto, diéty 7,50-€/hod. netto