Logo JOBPOINT, spol. s r.o.

Marketingový asistent/ IT Technical Support Specialist

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacod 1500EUR pri full time / alikvotná časť platu podľa dohodnutého úväzku, výsledná hladina platu bude dojednaná aj podľa skúseností a znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • E-mailing / technická príprava v interspire, plánovanie, odosielanie, riešenie problémov s databázami
  • Webináre / príprava zoom stretnutí podľa podkladov, administrácia, spustenie a technická podpora počas live vysielania + skúšobného webinára, správa databáz účastníkov, upload prezentácii lektorov na server, email po webinároch - certifikáty, prezentácie, stiahnutie, editovanie a upload nahrávok webinárov na server + publikovanie na webe
  • Vzdelávací portál pre dištančné offline vzdelávanie / pridávanie nových vzdelávaní - vytvorenie šablóny kurzu, vytváranie certifikátov pre účastníkov, príprava podkladov na záverečné prezentácie - zoznam účastníkov, vyhodnocovanie testov
  • Digitálne učebnice / management generovania aktivačných kódov, správa databázy
  • Spravovanie účtov a aplikácií tretích strán / Eleven labs, Buzzsprout, Google search concole, Google tag manager, Spotify, Heureka, atd.
  • Iné projekty podľa zadania

- možnosť kariérneho a odborného rastu
- možnosť sebarealizácie
- stabilný a slušný zamestnávateľ

- príležitostný home office možný

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a podľa situácie s nimi realizovať online alebo osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 62 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Polygrafický, vydavateľský priemysel

- etablované nakladateľstvo odbornej literatúry a vydavateľstvo učebníc, líder na trhu vo svojom segmente

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Študent vyššieho ročníka alebo absolvent FEI STU, FIIT STU, MatFyz alebo UCM masmedialnej komunikacia....

HTML a CSS  - skúsenosti s tvorbou emailových kampaní a šablón v HTML

Skusenosti s Interspire, Malichimp a pod. vyhoda

Skusenosti s Wordpress (Drupal, OpenCart)

MS Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook, Access

Word – hromadna korespodencia s konverziou suborov do PDF

Acrobat – uzivatelska uroven

PremierePro – editacia a spracovanie video nahravok

Skusenosti s LearnPress – vyhoda

ZOOM na urovni admin

Praca s databazami – MySQL, MS SQL Server a pod.

Reporting – vytvaranie prehladov a statistik

Google analytics, Google ads, Google Search Console – skusenosti vyhodou

Osobnostné predpoklady – tímový hráč, univerzálny, ochotný k spolupráci

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4799374  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac