Можливість для людей з України

Operátor dohľadového centra kamerového systému!

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.+ príplatky za nočné služby a víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nepretržité monitorovanie kamerových výstupov na zobrazovacích jednotkách
• 12 hodinová služba (D, D, N, N, 4 dni voľno)
• Operatívne obsluhovanie kamery počas incidentov
• Spolupráca s orgánmi činnými v priestupkovom a trestnom konaní
• Vedenie dokumentácie o zaznamenaných incidentoch
• Obsluha info linky MČ
• Obsluha chatu na stránke MČ

príplatky za nočné služby+ víkendy, stravné lístky, stabilita

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Váž životopis s označením názvu pozície vrátane motivačného listu (v ktorom uvediete dôvody Vášho uchádzania sa o danú pozíciu). Vybraných kandidátov budeme kontaktovať a podľa situácie s nimi realizovať online alebo osobné stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Miestny úrad mestskej časti v BA IV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- hľadáme svedomitého, spoľahlivého a samostatného kolegu
- v ideálnom prípade so SŠ technického zamerania
- bezpečnostná previerka NBÚ II.stupeň - výhodou

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4579318  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.