Junior KYC/AML backoffice špecialista zákazníckeho servisu

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacorientačné platové rozpätie v závislosti od kvalifikácie (vzdelania a praxe) kandidáta od 1200 EUR/ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna komunikácia s klientami v oblasti získavania a údržby klientských KYC/AML dát
• správa klientskej dokumentácie v oblasti KYC/AML
• administratívna činnosť v oblasti KYC/AML
• vyhodnocovanie monitoringu transakcií klientov z pohľadu KYC/AML rizík
• priebežná kategorizácia klientov do rizikových skupín
• podpora pri zabezpečovaní súladu interných predpisov v oblasti s platnou legislatívou a internými štandardmi
• komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• pravidelný reporting

Lokalita office v centre v novozrekonštruovaných priestoroch, priateľská pracovná atmosféra, pitný režim, stravné lístky v hodnote 6,00 € plne hradené zamestnávateľom, príspevok na športové aktivity, teambuildingové aktivity, vianočný večierok, zvýhodnená ponuka produktov aj pre rodinných príslušníkov.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie / online stretnutie / do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2021 (ostáva ešte 50 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

medzinárodná stabilná finančná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, všeobecná administratíva, financie, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v odbore právo prípadne ekonómia (stredoškolské alebo vysokoškolské) vítané
Spoľahlivosť, zmysel pre detail
Prax v bankovom a finančnom sektore vítaná, znalosť bankových procesov vítaná
Znalosť legislatívnych pojmov vítaná

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Medená 10/K
81102 Bratislava Staré Mesto

Kontakt

ID: 4069869  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac