Obchodno technický špecialista/ Obchodník - východ

JOBPOINT, spol. s r.o.

Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za obchodné aktivity pre pridelený región (východná časť SR)
- Tvorba cenových ponúk
- Rozvoj profesionálnych vedomostí / zaučenie zo strany spoločnosti: - materiály, - produkty, prípadne iné podľa požiadaviek zákazníka, systém práce,
- Akvizícia nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, firemná databáza (najmä distribútori, realizátori, priemyselné podniky), tvorba novej zákazníckej databázy
- Komunikácia s nadriadeným pri riešení konečných zákazníkov
- Plánovanie návštev na týždennej báze. Cca3-4návštevy/deň, 3 dni/týždeň = cca 10 návštev/týždeň = noví + starí zákazníci.
- Analýza zákazníkových potrieb, produktové poradenstvo, technické poradenstvo
- Udržiavanie kontaktu so zákazníkom /pravidelný/. Mailom, telefonicky, osobne
- Reporting činnosti a plánu návštev nadriadenému
- Sledovanie a zodpovednosť za riešenie pohľadávok

stabilná spoločnosť
možnosť rozvoja obchodných aktivít do iných krajín v budúcnosti

v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 15 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Predmetom činnosti nášho klienta je predaj polykarbonátových platní LexanTM na tepelnoizolačné a bezpečnostné zasklievanie. Zasklením tepelnoizolačnými komôrkovými platňami LexanTM ThermoclearTM je možné dosiahnuť významnú úsporu energie. Bezpečnostné plné platne LexanTM predstavujú najbezpečnejšie zasklievanie – ochranu proti vniknutiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, strojársky, technický

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Prax v obchode a v styku so zákazníkom min. 2roky u konkrétneho zamestnávateľa
- Technická vyspelosť
- Samostatnosť v plnení stanovených cieľov
- Tímovosť v pracovnom kolektíve
- Práca s PC /excel, word, outlook, powerpoint/
- Znalosť cudzích jazykov je výraznou prednosťou (AJ, NJ, MJ)
- Cenotvorba
- Aktívny vodič

JOBPOINT je personálno poradenská spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov od úrovne administratívy cez stredné a vyššie riadiace pozície až po vrcholový manažment. JOBPOINT vychádza v ústrety svojim klientom ako aj uchádzačom o zamestnanie. Sme orientovaní na klienta a snažíme sa vyhovieť jeho potrebám, hlavne pri výbere najvhodnejšieho kandidáta, aby naša spoločnosť rástla spolu s Vami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Medená 10/K
811 02 Bratislava I