Logo Jobhunter s. r. o.

Koordinátor pre pridelený projekt

Jobhunter s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a starostlivosť o pridelený projekt u zákazníka.
Zodpovednosti:
- zodpovedá za riadenie a koordinovanie určeného počtu ľudí
- organizuje zmeny, reportuje výsledky práce
- vytvára pracovné inštrukcie a zabezpečuje ich aktualizáciu
- zabezpečuje plynulý chod zvereného projektu a flexibilne reaguje na
požiadavky zákazníka
- denne komunikuje so zákazníkom (osobne, emailom, telefonicky)
- denne komunikuje s prideleným tímom ľudí - riadi ich
- prezentuje spoločnosť svojím vystupovaním a zodpovedným prístupom k práci

- služobný mobilný telefón (aj na súkromné účely)
- motivačné platové ohodnotenie
- možnosť zdokonaliť svoje manažérske schopnosti v praxi
- možnosť získať skúsenosti prácou s ľuďmi a ich riadením.
- možnosť pracovať pre rýchlo rastúcu spoločnosť

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači
- miesto práce Lozorno, Bratislava, Malacky a okolie
- anglický jazyk je podmienkou na prijatie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

1

- prirodzená autorita
- rozhodnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- odolnosť voči stresu
- svedomitosť
- dôslednosť
- pohotovosť
- komunikatívnosť
- flexibilnosť
- schopnosť koordinovať a motivovať ľudí
- vlastné motorové vozidlo

Sme spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v automobilovom priemysle. Obsadzujeme kandidátov aj na iné pozície v závislosti od požiadaviek nášho zákazníka.
Sme maximálne zameraní na zákazníka a naším cieľom je nadštandardne zabezpečiť ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Kontakt

ID: 4817890  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac