Kontrolór kvality - 9,50 - 11,00 EUR/hod - Nitra - Pozícia vhodná pre mužov

Jobhunter s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
9,5 - 11 EUR/hod.Víkendy/ sviatky +1,50 eura k hodine. Hradená celá zmena, vrátane prestávok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha pracovných strojov
- medzioperačná a výstupná kontrola
- sortovacie / triediace práce
- mechanické úpravy a opravy dielov
- manipulácia s dielmi, prebaľovanie a balenie výrobkov

- spolupráca so stabilnou spoločnosťou s veľkým potenciálom
do budúcnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- čestné a férové jednanie (nie je všade samozrejmosťou)
- nadštandardná podpora a spolupráca
- platené celé hodiny

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na základe ŽIVOTOPISU.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou dielov pre automobilový priemyseľ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

automotive

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivých spolupracovníkov so zameraním na zabezpečenie kontroly kvality, v automotive.
Od spolupracovníkov očakávame:
- praktické skúsenosti so zabezpečovaním kvality v automotive spoločnostiach
- technické myslenie, zmysel pre detail
- Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita, samostatnosť
- táto pozícia je vhodná pre mužov

Sme spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v automobilovom priemysle. Obsadzujeme kandidátov aj na iné pozície v závislosti od požiadaviek nášho zákazníka.
Sme maximálne zameraní na zákazníka a naším cieľom je nadštandardne zabezpečiť ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 4382766  Dátum zverejnenia: 12.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.