Operátor výroby - práca na strižni

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
interpretovaný na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* strihanie kusov kože podľa požadovaných foriem,

* fyzická manipulácia s vystrihnutými kusmi kože,

* kontrola kvality hotových výrobkov,

Práca v trojzmennej prevádzke - od PO-PIA, týždeň ranná/poobedná/nočná

- motivujúce mzdové ohodnotenie,
- práca na trvalý pracovný pomer,
- práca priamo v Košiciach,
- stravné lístky za odpracované dni a možnosť stravovania priamo v budove,
- moderné pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti,
- pravidelné navýšenie základnej mzdy,

K základnej mzde sa vyplácajú príplatky:
- Fixný pozičný príplatok za zdokonalenie sa v jednotlivých operáciách na projekte -
Junior - 50€
Senior - 83€
Žolík - 117€
- za dochádzku na mesačnej a ročnej báze ( ak je dochádzka bez PN, OČR ) - 40€
- za dopravu ( ak zamestnanec dochádza z okolia KE ) - podľa počtu kilometrov
- za produkciu ( ako ohodnotenie výkonu a plnenie noriem ) - 30€
- ročný dochádzkový Bonus - 150€ (za čistú dochádzku v priebehu dvanástich po sebe idúcich mesiacov)

Vstupnú lekársku prehliadku, školenie BOZP a všetky potrebné pracovné pomôcky s pracovným odevom zabezpečuje naša spoločnosť.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pozíciu operátor výroby - strihač, doručte nám prosím Váš životopis osobne alebo e-mailom na [email protected].

Uveďte prosím názov pozície do predmetu správy, v opačnom prípade nemôžeme zaručiť správne spracovanie Vašej žiadosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Manažér ĽZ bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická a manuálna zručnosť,
- prax vo výrobnom podniku je výhodou,
- zodpovednosť, pracovitosť, disciplinovanosť, presnosť, flexibilita,

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3245227  Dátum zverejnenia: 16.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: interpretovaný na osobnom pohovore