Absolventská prax - Asistentka ekonomického oddelenia

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová č. 2, 040 11 Košice, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
po podpísaní Dohody s UPSVaR
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok vypláca UPSVaR mesačne vo výške 65 % sumy ŽM

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme absolventov na ekonomické oddelenie :

- administratívne práce ekonomického charakteru so zameraním na oblasť PÚ,
- prepájanie telefonických hovorov v rámci oddelení spoločnosti a komunikácia v anglickom jazyku, resp. španielskom jazyku s materskou spoločnosťou so sídlom v Španielsku.

Získanie potrebnej praxe pre budúce uplatnenie.

V súlade s Národným projektom XXI/A - Absolventom je osoba mladšia ako 26 rokov veku, ktorá ukončila vzdelanie dennou formou štúdia pred menej ako dvomi rokmi a zároveň nemala zamestnanie, ktoré by trvalo najmenej 6 po sebe nasledujúcich mesiacov.

Evidencia na UPSVaR najmenej jeden mesiac.
Je možné uchádzať sa absolventskú prax u zamestnávateľa zaslaním životopisu aj pred uplynutím jedného mesiaca evidencie na UPSVaR.

Ak nespĺňate vyššie uvedené podmienky (teda štatút absolventa a min.doba evidencie), nemôžete vykonávať absolventskú prax. Viac informácií získate priamo na UPSVaR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického na komunikatívnej úrovni nevyhnutná
- stredoškolské vzdelanie, prípadne vyššie vzdelanie v ekonomickom odbore podmienkou
- znalosť španielskeho jazyka výhodou.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1601529  Dátum zverejnenia: 23.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok vypláca UPSVaR mesačne vo výške 65 % sumy ŽM