Obľúbený zber jabĺk v ČR

Jobbees Seasons s.r.o.

Miesto práce
Olomouc, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
8.10.2021
Mzdové podmienky (brutto)
27 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ubytovanie a doprava zdarma!
Dobrá, obľúbená brigáda a dobrý zárobok! Priemerný čistý zárobok pracovníka 1220 Kč/deň (cca 45 €) a VIAC, t.j cca 27.000 Kč čistého/ mesiac (výplata v hotovosti). Hľadáme prednostne ľudí zvyknutých na fyzickú prácu. Práca trvá podľa výberu strediska 4-6 týždňov alebo dohodou. Prac. zmena 10 hod., pracuje sa na úkol! Strava za symbolický príspevok, alebo poskytujeme stravné. Zálohy každý týždeň. Nástupy od cca 8.10.2021.
Viac na 0948 944 782 (stačí prezvoniť, zavoláme naspäť). Jobbees - tradičné zárobky u tradičních partnerov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Agentúra práce

ID: 4138117  Dátum zverejnenia: 10.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 27 000 Kč/mesiac