Pomocné práce v modernizovaných potravinárskych závodoch - Morava

Jobbees CS s.r.o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.06.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
740

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dostanete za podobnú prácu toľko, čo dostanete u nás? Priemer.zárobok cca 740-870€/4 týždne či 553-650€/3 týždne (vrátane bonusov). Po zapracovaní možno stabilne pracovať aj na klasickú zmluvu (s ďalším navýšením platu). Práca v hodinovke (85-100Kč/hod). Výplata v hotovosti na mieste. Zálohy každý týždeň. Slušné ubytovanie zdarma (3-4 osoby na izbe a TV na každej izbe). Cesta autobusom zo Žiliny až na ubytovňu zdarma. Strava za symbolický príspevok. Pracovná zmena trvá 8 a 16 hodín (priemer 10-12 hodín/denne). Nástup 18.6.2018 a každý ďalší týždeň. U nás vek nerozhoduje. Ideálna práca pre ženy, mužov aj páry.

Prosíme, neposielajte nám životopisy, ale kontaktujte nás telefonicky či prostredníctvom SMS na číslo 0948 727 711 (stačí prezvoniť, zavoláme naspäť).
Jobbees – Tradične dobré zárobky u tradičných partnerov.

Zálohy možné každý týždeň.
Ubytovanie zdarma.
Doprava zdarma (zo Žiliny).
Príspevok na stravu.
Možnosť dlhodobej práce.
Neskôr možnosť práce na pracovnú zmluvu.
Osobný prístup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Výroba a spracovanie potravín

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovná a personálna agentúra

Vídeňská 153/119b
619 00 Brno - jih
Česká republika
ID: 3418573   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   740