Náborár / personálny konzultant (pobočka Prievidza)

Jobbees CS Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme relatívne nová personálna agentúra, sme však súčasťou väčšej skupiny zaoberajúcej sa personálnymi službami s tradíciou od roku 1990. Hľadáme nových kolegov pre pobočku v Previdze. Náplňou práce je nielen nábor nových pracovníkov na naše zákazky, ale aj starostlivosť o tých súčasných. Práca si vyžaduje empatiu a trpezlivosť. U tejto pozície je možnosť perspektívneho rastu. Boli by ste zamestnancami našej slovenskej materskej spoločnosti PersON CS s.r.o. Termín nástupu je 1.9.2020 alebo dohodou.

Hľadáme a ponúkame

Hľadáme pozitívne zmýšľajúceho, zodpovedného človeka s organizačnými, komunikačnými a presvedčovacími schopnosťami. Očakávame samostatnú, otvorenú osobnosť s vytrvalosťou, flexibilitou a ochotou učiť sa nové veci. S pozíciou je spojené časté, poldenné až jednodenné cestovanie (návrat domov v bežnej pracovnej dobe); pracovná doba je však rozumne vyvážená, takže dáva priestor aj pre rodinu a pod. Nutná je znalosť práce na PC (MS-Word, Excel, Internet) a vodičský preukaz sk.B! Požadujeme minimálne SŠ vzdelanie, VŠ výhodou. Nepožadujeme prax s náborom, zaškolíme vás. Práca je vhodná ako pre skúsených záujemcov, tak pre schopných absolventov. Ponúkame uspokojivú a perspektívnu prácu, zodpovedajúci plat, štandardné benefity a dovolenku naviac.

Firemný automobil aj pre súkromé účely (po zapracovaní), notebook, smartphone (volanie aj pre súkromé účely zdarma), týždeň dovolenky naviac, pružná pracovná doba, možnosť čiasstočne pracovať z home office, pravidelné vzdelávanie a ďalšie investície do vášho osobného rozvoja atd.

Váš životopis doplnený fotografiou, prosím, pošlite spolu s motivačným listom. V motivačnom liste uveďte tiež mesto, v ktorom chcete pracovať, teda Prievidza. Bez splnenia týchto podmienok nebudete žiaľ zaradený do výberového konania.
- Uvedený termín nástupu je orientačný. Nástup možný i dohodou.
- Prosím, nevolajte. Odpovieme každému záujemcovi najneskôr do 14 dní. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.8.2020 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovná a personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna agentúra

Francouzská 6167/5, Poruba
708 00 Ostrava
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vladařová
E-mail: poslať životopis
ID: 3940151  Dátum zverejnenia: 20.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac