Traktoristi v poľnohospodárskom podniku

Jobbees CS Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Olomouc, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
22.3.2019 (príchod 21.3.)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1.000 € - 1250 €/mes. + možné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významný moravský poľnohospodársky podnik, hľadáme najmenej DVOCH TRAKTORISTOV.
- Práca najmenej na 1/2 roku ale aj na dobu NEURČITÚ (podľa vlastnej voľby pracovníka).
- Štandardné rozvrhnutie pracovnej doby (8 h/denne), podľa vlastnej voľby však možete robiť aj nadčasy, nadrobiť si tak dlhšie voľno, byť doma a normalne poberať plat (možnosť čerpať tzv. konto pracovej doby).
- Práca je na plný úväzok na klasickú pracovnú zmluvu (priamo u nášho klienta), alebo možete voliť prácu dlohodobo aj na dohodu (dlhodobá brigáda).
- Bezplatné, slušné ubytovanie (izba s vlastným sociálnym zariadením).
- Strava je zabezpečená.
- Prácu možno kombinovat aj vo DVOJICI alebo si nadrobiť čas a robiť TURNUSOVO.
- Cestovné preplatíme (spojeného s nástupom do práce).

- Stabilná a perspektívna práca v serióznom podniku.
- Bezplatné ubytovanie (s vlastným sociálnym zariadenim na izbe).
- Trvalý pracovný pomer alebo brigádne (podľa vlastnej voľby pracovníka - prispôsobíme sa).
- Zabezpečená strava.
- Bezplatné zaškolenie na prácu s postrekmi.
- Príspevok na mobilný paušál.
- Kompenzácia nákladov na cestu pri nástupe do práce.

- V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte telefonicky (postačí aj sms), zavoláme naspäť.
- Radi sa s Vami stretneme v blízkosti vášho bydliska (máme 12 pobočiek na Slovensku)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Významný moravský poľnohospodársky podnik.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

T

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme skúsenějších traktoristov s platným vodičským preukazom typu T.
- Hľadáme ľudí, ktorí sú spoľahliví a zodpovední, so serióznym záujmom pracovať.

Personálna agentúra

Vídeňská 153/119b
619 00 Brno - jih
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Janek
Tel.: +421 948 727 711
E-mail: poslať životopis
ID: 3620934   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1.000 € - 1250 €/mes. + možné prémie