Területi képviselő

JobArena Humán Szolgáltató Kft.

Pozsony megye - Bratislava megye, Nagyszombat megye - Trnava megye, Nyitra megye - Nitra megye (Az állás utazást igényel)

Győri megbízónk a magyar, szlovák és román piacot látja el kiváló minőségű osztrák lisztekkel, hagyományos és speciális koncentrátumokkal, töltelékekkel és cukrászati segédanyagokkal.
Ezen országokban jelentős piaci részesedéssel bír, termékeiket széles körben ismertté és kedveltté tették, partnereiknek megbízható beszállítójává váltak.
Részükre keresünk
TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársat
NYUGAT-SZLOVÁKIÁBA

FELADATOK
• A jelenlegi partnerállomány megismerése, átvétele;
• A területen lévő potenciális partnerek felkutatása, a partneri kör bővítése;
• Napi kapcsolattartás a vevőkkel;
• Vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szakmai tanácsadás;
• Ár- és megtérülési kalkulációk készítése;
• Vevői rendelések kezelése, állandó kapcsolattartás a cégközponttal;
• Az áruk kiszállítás a partnerekhez

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK

• Szakmai támogatást, képzési, fejlődési lehetőséget;
• Stabil vállalati hátteret;
• Céges autót és mobiltelefont;
• Versenyképes jövedelmet;
• Önálló, rugalmas munkabeosztást;
• Évi két alkalommal prémiumot;
• Hosszútávú, alkalmazotti munkaviszonyt.

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva.

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) vagy Szlovák nyelv - Mesterfok (C2)

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

3

ELVÁRÁSOK
• Legalább középfokú iskolai végzettség;
• Szlovák és magyar nyelvtudás (lehetőtőleg anyanyelvi szint);
• „B” kategóriás jogosítvány;
• 1,5 tonnás terhelhetőségű jármű vezetésére való alkalmasság;
• Alapfokú számítógépes ismeret;
• Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs képesség;
• Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
• Önálló munkavégzés, cél- és eredményorientált személyiség.

ID: 4167475  Dátum zverejnenia: 22.9.2021