Reagujte bez životopisu

Vodič CE so slovenským dispom na nemeckú zmluvu

Job4trucker s.r.o.

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac+ prémie + nočné príplatky + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: D-56566 Neuwied
Počet: 2
Nástup: ihneď

Pre nemeckú špedíciu hľadáme vodiča kamiónu:
* jazdí sa vnútroštátna diaľková doprava v DE, výnimočne Benelux
* kamióny : DAF, DB + Krone Tautliner-Sattel
* tovar: priemyselný tovar na paletách, v baloch, rôzny skladový tovar.
* turnus 4+1
* dodržiavanie všetkých sociálnych predpisov, AETR

* slovenského disponenta
* Mesačný plat 2.400 EUR/brutto + prémie + nočné príplatky + diéty (výplatná páska k nahliadnutiu)
Prvé dva mesiace 2.300 EUR/brutto, potom automaticky na 2.400 EUR.
* prípadná práca v sobotu je extra platená
* firma sa kompletne postará o vodiča, vybaví mu E106, pomôže pri rodinných prídavkoch atď.
* nemeckú pracovnú zmluvu priamo v nemeckej špedícii
* sprostredkovanie bez poplatkov

Záujemcovia zasielajte kópiu OP, VP, KKV a KV na [email protected].

V prípade, že sa Vám neozveme do 5 pracovných dní, pravdepodobne nespĺňate niektorú z požiadaviek.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nemecká dopravná firma.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B, C, E, T

Počet rokov praxe

1

* platné papiere: VP sk CE, karta vodiča, kvalifikačná karta
* nemecký jazyk - základy alebo tzv. "šoférska nemčina" - výhoda

Špecializujem sa na oblasť poradenstva pre vodičov MKD v nemecky hovoriacich krajinách: sprostredkovanie práce, zdravotné poistenie, vybavenie formuláru E106, pomoc pri vybavovaní PN-ky atď.
Taktiež ponúkame jazykové príručky a jazykové aplikácie pre vodičov MKD.
ID: 3979188  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac