Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
50000 Kč/mesiac
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Job Network s.r.o.

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Area sales manager

Jste člověk, co má obchod v krvi a strojařina pro Vás je srdcovou záležitostí?

Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni?

Jste samostatný a umíte si efektivně organizovat vlastní práci?

Chcete být součástí prestižní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru?

Pokud ano, pak Vám nabízím lukrativní příležitost pro špičkovou společnost se zahraničním přesahem a celosvětově uznávaným partnerem nejen ve strojírenství.

Pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • udržování a rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • zjišťování potřeb zákazníka a poskytování řešení
  • tvorba cenových nabídek a objednávek
  • report: své aktivity, dění na trhu, výsledky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání (technického směru, strojírenství ideálně)
  • prokazatelná obchodní praxe v technické oblasti
  • dobrá znalost strojírenského prostředí
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • samostatnost s pozitivním a proaktivním přístupem k zákazníkům
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • velice zajímavé mzdové ohodnocení
  • zajímavou a různorodou práci
  • navíc výkonový bonus (1x do roka)
  • služební auto pro soukromé účely
  • rozvoj a vzdělání v oboru
  • práce pro společnost na kterou budete moci být hrdí
  • firemní benefity
  • nástup možný IHNED

Kontakt

Adresa spoločnosti
Bráfova 9a
Brno
Kontakt
Kontaktná osoba: Monika Šalamounová
Tel.: 731938703
E-mail: poslať životopis

ID: 3488889   Dátum zverejnenia: 10.9.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   50000 Kč/mesiac