Obchodno - technický manažér

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Organizovanie a realizácia obchodných rokovaní v stavebnom segmente
- Manažovanie dodávok stavebných materiálov pre odberateľov v strednej Európe
- Vyjednávanie obchodných podmienok / dohôd
- Vedenie obchodných rokovaní
- Príprava obchodných zmlúv
- Vedenie a aktívna účasť na obchodno -technických stretnutiach doma i v zahraničí s obch. partnermi / investormi
- Projektový manažment
- Technická koordinácia projektov

-Práca v progresívnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou pôsobenia, s možnosťou profesného, odborného a platového rastu

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím zasielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou, projekčnou a inžinierskou činnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodne, technicke, stavebne zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Rýchla adaptácia na pracovné prostredie
-Maximálna flexibilita
-Ochota cestovať
-Zodpovednosť
-Korektné vzťahy
-Transparentná komunikácia

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3298719  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Predmetom osobného stretnutia