Stavebný inžinier - prípravár stavieb

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Príprava projektovej dokumentácie a jej kontrola po obsahovej stránke
-Tvorba a kontrola pracovných harmonogramov
-Príprava podkladov do verejných súťaží
-Príprava cenových ponúk a rozpočtov
-Komunikácia s dodávateľmi, vyhodnocovanie prijatých ponúk od dodávateľov / subdodávateľov po obsahovej a ekonomickej stránke
-Príprava podkladov pre zmluvy a dodatky k zmluvám, úzka komunikácia s právnickým oddelením

-Práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobou perspektívou fungovania
-Príjemný pracovný kolektív
-Podpora zo strany vedenia
-Korektný prístup k zamestnancom
-Pravidelné vzdelávanie / interné školenia v danom odbore
-Platový aj kariérny rast

Svoj životopis s uvedením názvu pozície, o ktorú máte záujem, prosím posielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou, projekčnou a inžinierskou činnosťou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

-Záujem o prácu a ďalšie vzdelávanie v odbore
-Korektný prístup k práci
-Flexibilita
-Zodpovednosť
-Vytrvalosť

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3287826  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predmetom osobného stretnutia