Asistentka riaditeľa

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Administratívna podpora vedenia spoločnosti
-Spracovanie dennej korešpondencie
-Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
-Zakladanie a rozosielanie dokumentov
-Vybavovanie obchodnej korešpondencie v slovenskom aj anglickom jazyku
-Zápisy z vedenia porád
-Organizovanie pracovných porád a meetingov
-Telefonická a osobná komunikácia so zahraničnými partnermi v anglickom jazyku
-Príprava podkladov pre fakturáciu
-Starostlivosť o kanceláriu

-Práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou dlhodobého fungovania na trhu
-Odborný rast a príjemné pracovné prostredie
-Podpora vedenia

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím posielajte na e-mail: info@jobmanagement.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa stavebnou, projekčnou a inžinierskou činnosťou a realizáciou stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-Zodpovednosť
-Precíznosť
-Flexibilita

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Job Management,s.r.o
Záhumenice 1
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beatrix Jalšovská
Tel.: 00421 905 653 098
E-mail: poslať životopis
ID: 3285602   Dátum zverejnenia: 12.1.2018