CNC Frézar

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha, nastavovaie a zriaďovanie 3-osej CNC frézy
-Práca s technickou dokumentáciou, schopnosť čítať technické výkresy
-Jednoduché programovanie s možnosťou zaučenia

-Práca v jednosmennej prevádzke
-Stabilné zázemie v renomovanej spoločnosti so zahraničným manažmentom
-Plnenie dohôd a korektný prístup k zamestnancom
-Príplatky za nadčasové hodiny
-Mesačné osobné ohodnotenie do výšky 100 Eur
-Perspektíva kariérneho, odborného a platového rastu

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím zasielajte na e-mail adresu: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je zahraničná spoločnosť zameraná na opravu a údržbu plastových foriem pre autopriemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

frézar

Vodičský preukaz

B

-Zodpovednosť
-Presnosť práce
-Dochvilnosť

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3140616  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: predmetom osobného stretnutia