Strojník linky

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavenie a obsluha strojnej linky
  • nastavenie základných parametrov, úprava linky podľa požiadaviek - čítanie výkresovej dokumentácie
  • diagnostika a odstránenie porúch
  • dodržiavanie kritérií a parametrov
  • výstupná kontrola kvality
  • evidencia v informačnom systéme
  • práca s posúvnym meradlom
  • práca v 2-zmennej prevádzke

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • systém odmeňovania a kariérneho rastu
  • práca s najmodernejšími strojmi
  • školenie na obsluhu VZV hradené zamestnávateľom
  • benefity pri jubileách
  • príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera
  • stravovanie v rámci priestorov firmy

Po zaslaní Vášho životopisu a po jeho dôkladnom zvážení budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pozícia je obsadzovaná pre nášho klienta, ktorého činnosť je zameraná na drevospracujúci priemysel a ktorá sa zaoberá sériovou výrobou produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • vzdelanie v odbore strojárstvo výhodou
  • práca s VZV výhodou
  • zodpovednosť
  • spolahlivosť​

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4797398  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac