Softvérový inžinier

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď
1 800 EUR/mesiacUvdená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Finálna výška nástupnej mzdy závisí od pracovných skúsností a nadobudnutej praxe v odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v elektrotechnickom priemysle hľadáme šikovného softvérového inžiniera, ktorý sa bude podielať na zahraničných projektoch pri vývoji nabíjačiek do elektromobilov.

Ak máš rád výzvy a chuť učiť sa nové technológie je to ponuka práve pre teba.

Zamestnanecké výhody a benefity budú bližšie predstavené na pohovore.

Prosíme, zašlite nám Váš životopis. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Ďakujeme!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Úspešná a perspektívna firma v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Analytické a logické myslenie a chuť učiť sa nové technológie
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Výhodou skúsenosti s čítaním elektrotechnických schém alebo technickej dokumentácie
  • Znalosť C/C++
  • ​C#/.NET
  • HTML/CSS, PHP, Java, MySQL
  • Základné znalosti IoT

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4787356  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac