Reagujte bez životopisu

Skladník

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ASAP
872 - 959 EUR/mesiacNástupný plat sa môže zmeniť v závislosti od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vyskladňovanie tovaru na palety podľa dodacieho listu
• práca so zobrazovacími jednotkami
• príjem, výdaj tovaru evidencia, inventúra
• práca na 2 pracovné zmeny Po-Pi 05:00 - 13:15/13:00 - 21:15

• náborový príspevok v hodnote 1200 EUR
• program pre doporučenie kamaráta - za každé odporučenie 200 EUR
• bonusy/odmeny
• Multisport karta
• stravné lístky nad rámec zákona
• darčeky k pracovnému a životnému jubileu
• kvalitné pracovné oblečenie
• vzdelávacie kurzy, školenia
• firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Hlavnou činnosťou nášho klienta, pre ktorú obsadzujeme túto pozíciu, sú komplexné logistické služby a riadenie globálnych dodávateľských reťazcov v oblasti zmluvnej logistiky a cestná, námorná a letecká nákladná doprava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti v sklade (výhodou)
• skúsenosti s VZV (nie je podmienkou)
• ochota pracovať na 2 zmeny

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4406855  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 872 EUR/mesiac