Personálny konzultant

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacvýsledná výška mzdy záleží od skúseností kandidáta + odmeny podľa výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás náborovanie ľudí a následné s tým súvisiace personálne náležitosti? Nemáte skúsenosti a chcete ich získať? U nás máte možnosť.

Do nášho tímu hľadáme personálneho konzultanta pre oblasť Piešťany, Potvorice, Nové Mesto nad Váhom.

Náplň práce, zodpovednosti:

- starostlivosť o prideleného zákazníka a s ním súvisiacu agendu
- organizácia a zabezpečovanie včasnej obsadenosti pridelených projektov a pozícií
- komunikácia s klientom a zastrešenie celého výberového procesu
- špecifikácia požiadaviek na pracovnú pozíciu a inzerovanie pracovných ponúk
- vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov, selekcia vhodných kandidátov
- komunikácia s kandidátmi , posudzovanie ich znalostí a schopností
- hodnotenie a prezentácia kandidátov klientovi
- vedenie a pravidelná aktualizácia databázy kandidátov
- evidencia priebehu projektov

- mesačné výkonnostné odmeny
- možnosť práce aj z domu
- medzinárodné prostredie a skúsenosti
- stabilné zázemie a podpora

Miesto výkonu práce bude presne dohodnute s vhodným kandidátom (platí pre Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Potvorice)

Pokiaľ Vás oslovila naša pracovná ponuka, neváhajte so zaslaním životopisu.
Pozorne si ho prečítame, ale oslovíme len vybraných kandidátov.
Vopred všetkým ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

recruiter, personálny konzultant, koordinátor, personalista

- skúsenosti s náborom a výberom vhodných kandidátov
- aktívny vodič
- schopnosť samostatne pracovať a organizovať
- príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť
- systematický prístup
- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni výhodou

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4309985  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac