Údržbár

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ASAP
Od 750 EUR/mesiac+12% mesačný bonus, Konečná výška mzdy v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie údržby strojov a zariadení podľa plánu
- Vykonávanie operatívnej údržby strojov a zariadení
- Diagnostika porúch a oprava zariadení
- Dôkladné a pravdivé vypisovanie dokumentácie
- Zabezpečenie funkčnosti a bezpečnosti strojov a periférií
- Asistencia pri inštalácii nových strojov a zariadení
- Nákup spotrebného materiálu

- Stabilné zamestnanie
- Školenia, kurzy hradené zamestnávateľom
- Mzdové zvýhodnenie pri 100% dochádzke a vernostný bonus
- 13.plat na základe dosahovaných výsledkov spoločnosti
- Príplatok za pracovnú pohotovosť
- Stravné lístky nad rámec zákona
- Príplatky v zmysle zákona

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Eurostyle Systems Liptovský Mikuláš s.r.o. sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a je súčasťou priemyslu výroby plastových výliskov. Závod vyrába automobilové diely pre interiér a exteriér, pre ktoré sa používa tradičná alebo dvojzložková technológia vstrekovania plastov.
Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2005, je dcérskou firmou spoločnosti GMD Plast, Francúzsko.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

údržbár, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú ukončené strojárske vzdelanie
- ochota pracovať na 2 zmeny
- zodpovednosť, dôslednosť a orientácia na cieľ
- samostatnosť a ochota učiť sa
- skúsenosť s údržbou strojov – výhodou
- zváračský preukaz- výhodou
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21- vítaná

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3948450  Dátum zverejnenia: 7.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac