Vodič VZV

Job Impulse s r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
858 EUR/mesiacaž 1010 EUR/mesiac + dochádzkový bonus 5 - 15% zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykladanie nákladných vozidiel s pomocou vysokozdvižného vozíka (VZV)
- Vyskladňovanie a naskladňovanie materiálu
- Práca v sklade na VZV (viaceré typy)
- Práca so skenerom
- Čítanie zákazníckych objednávok, pracovných objednávok, dopravných objednávok alebo dokumentov, ktoré určujú, čo má byť prevezené, vyzdvihnuté alebo distribuované a/alebo dopravené
- Riadenie sa všetkými štandardmi procesov prevádzky a štandardmi pracovných inštrukcií pre každú úlohu zabezpečenia čistoty, bezpečnosti a dostupnosti skladu
- V rámci dohodnutého druhu práce bude zamestnanec pre zamestnávateľa vykonávať ďalšie práce podľa popisu práce, pokynov zamestnávateľa a/alebo svojich nadriadených, ako aj všetky úlohy a činnosti, súvisiace s uvedeným druhom práce a predmetom činnosti zamestnávateľa.

Práca na 2 zmeny
Výška základnej mzdy závisí od pracovných skúseností a typu oprávnenia (858 - 1010 €)
Dochádzkový bonus
13. plat
Stravné lístky v hodnote 3,83 € za každý odpracovaný deň hradené nad rámec zákona
Doprava zabezpečená zadarmo
Pri vlastnej doprave príspevok 20€ mesačne

Informácie o výberovom konaní

Zavolajte už dnes a dohodnite si pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Slovenský projektový tím spoločnosti syncreon Slovakia s.r.o. začal pôsobiť v Nitre na základe jedinečnej spolupráce so spoločnosťou Jaguar Landrover Slovakia od roku 2017. Syncreon je špecializovaný poskytovateľ integrovaných logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Logické myslenie
Zodpovednosť
Schopnosť tímovej práce
Platné oprávnenie na VZV

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriam Pomothyová
Tel.: +421948121244
E-mail: poslať životopis
ID: 3926343  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 858 EUR/mesiac