2 300 - 2 600 EUR

Kvalifikovaný montážnik v Nemecku (oblasť Schwarzwald)

Job Impulse s r.o.

Miesto práce
St. Blasien, Nemecko
Termín nástupu
19.08.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž strojov a zariadení, hlavne zametacích a zimných servisných strojov
• zabezpečovanie prípadných doplnkových prác (rezanie, pílenie, ohýbanie, vŕtanie, lícovanie, skrutkovanie, lepenie atď.)
• promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
• dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)
• práca na 2 zmeny - ranná a popoludňajšia
• 8-hodinové zmeny, možnosť pracovať nadčas

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

nástupná základná mzda 13,34 €/hod., po roku 14,34 €/hod. + rôzne príplatky + letný dovolenkový plat + vianočný bonus + koncoročné odmeny zo zisku

• zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti
• mesačný príspevok na ubytovanie vo výške 440 €
• zabezpečené stravovanie počas práce (3€/obed, večera)
•pracovná zmluva na minimálne 18 mesiacov

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis v slovenskom aj nemeckom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Skupina Aebi Schmidt Group je popredným svetovým výrobcom a dodávateľom inteligentných zariadení a systémov na čistenie plôch a na udržiavanie zelene, aj v náročnom teréne. Ich výrobky nájdeme v poľnohospodárstve, na letiskách, v horách, v lyžiarskych strediskách a tiež v mestách na údržbu ciest a chodníkov.
Ročný obrat skupiny Aebi Schmidt Group je 500 miliónov EUR a má približne 2000 zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Ak máte technické vzdelanie, prax a skúsenosti z výroby, napr. automotive, poľnohospodárske stroje, úžitkové vozidlá a pod., ste samostatný, zodpovedný a ochotný učiť sa nové veci... ste u nás vítaný.

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Tomášikova 30/A
821 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Stranovská
Tel.: +421948430727
E-mail: poslať životopis
ID: 3681453   Dátum zverejnenia: 3.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupná základná mzda 13,34 €/hod., po roku 14,34 €/hod. + rôzne príplatky + letný dovolenkový plat + vianočný bonus + koncoročné odmeny zo zisku