Manažér kvality

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovávanie, zavádzanie a udržiavanie procesov týkajúcich sa manažmentu kvality (ISO 9001, 16949)
- vypracovávanie a aktualizovanie dokumentácie systému kvality
- zabezpečovanie vstupnej a výstupnej kontroly výrobkov
- príprava a monitorovanie externých auditov
- vykonávanie interných auditov

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám, prosím svoj životopis. V ďalšom kole oslovíme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Vopred ďakujeme za pochopenie a prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pieskové a kokilové odlievanie, CNC opracovávanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v oblasti manažmentu kvality a automotive min. 3 roky
- prax v oblasti zlievárenského priemyslu výhodou
- audítor školenia alebo interný audítor
- skúsenosti s riadením
- inovatívne a komunikatívne správanie
- analytické myslenie
- dôslednosť a precíznosť

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2755948  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou