Vedúci výroby

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, riadenie a koordinovanie výroby, výrobných procesov a kapacít
- zodpovednosť za tvorbu výrobných plánov, rozpočtov a výrobných analýz
- implementácia zlepšení a optimalizácia využívania zdrojov
- koordinovanie, vedenie, motivovanie a hodnotenie výrobného tímu
- kontrola výkonnosti výroby a ďalších ukazovateľov
- sledovanie efektivity výroby, zabezpečovanie technickej podpory produkcie
- riadenie technologických zmien, implementácia nových technológií a postupov
- zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných a kvalitatívnych noriem
- technické schvaľovanie nových produktov
- udržiavanie a zvyšovanie produktivity

- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pieskové a kokilové odlievanie, CNC opracovávanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v automotive, vo vedúcej pozícii
- prax v oblasti zlievárenského priemyslu výhodou
- strategické myslenie
- rozhodnosť, zodpovednosť
- silné komunikačné zručnosti
- odolnosť voči stresu

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2721435  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou