Можливість для людей з України

Projektant FVE a AKU Senior

JOB FARM s.r.o.

Okres Hodonín, Česko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
3 300 - 4 000 EUR/mesiacročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Pre nášho klienta hľadáme skúseného projektanta FVE, ktorý bude pripravovať podklady a analýzy pre potencionálne projekty. Bude súčasťou realizácie a koordinovania projektových prác a projektovania. Technická príprava pre realizáciu inštalácií fotovoltických systémov pre firemných klientov na Slovensku a v Česku.  ​

  • Komunikácia so zákazníkom, obchodníkom a projekt manažérom.
  • Technická obhliadka pri zahájení projektu.
  • Tvorba a mentoring technického riešenia projektov v tíme.
  • Tvorba projektovej dokumentácie k fotovoltickým, elektrickým, batériovým systémom a nabíjacím staniciam.
  • Koordinácia a príprava projektovej fázy, inžinierskych prác, stavebného riadenia, kolaudácie a schvaľovacieho procesu.
  • Súčinnosť pri skúškach, revíziách, vrátane pripojenia s distribútorom.
  • Technický dozor v priebehu realizácie.

* Služobné auto aj na súkromné účely
* Mobilný telefón a notebook je samozrejmosťou
* Možnosť práce na živnosť (práca na TPP možná po dohode)
* Motivačný plat a výkonnostný bonus
* Výborní kolegovia
* Teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a poskytuje fotovoltaiku pre firmy a domácnosti a ďalšie moderné služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

min. stredoškolské vzdelanie s maturitou (stavebníctvo/inžinierstvo/elektrotechnika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Čítanie projektovej dokumentácie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektant

Počet rokov praxe

3

​Požadujeme aby mal kandidát užívateľské znalosti PC, empatiu, schopnosť organizácie, precíznosť, tímového ducha, orientoval se v technickej dokumentácií a v procese stavebného riadenia, prípadne v energetike.​

Agentúra dočasného zamestnávania a personálneho poradenstva s pôsobením nie len v rámci EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Peter Žák
Tel.: +421948287575
E-mail: poslať životopis
ID: 4794380  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac